-InSide-

oonx mä muka tällanen :D

tiistai 30. syyskuuta 2008 16:06

*Vesimiehet ovat rationaalisia ihmisiä ja heidän kanssaan on helppo tulla toimeen. He ovat luonteeltaan epäitsekkäitä, herkkiä ja anteliaita.

*Vesimies on aina valmis auttamaan ystäviensä lisäksi myös tuntemattomia, eikä tee avustaan suurta numeroa, vaan toimii aina pyyteettömästi ja hyvästä sydämestä.

*Vesimiesnaisen tunnemaailma on yksivuotiaan tasolla. Älyllisesti Vesimiesnainen on kyllä tilanteen tasalla, mutta ihmissuhteiden tunnekuohuja hän ei osaa käsitellä.

*Vesimiesnaisella on paha tapa vältellä elämän ristiriitoja. Hän pyrkiikin miellyttämään hinnalla millä hyvänsä kaikkia ihmisiä

*Vesimiesnainen tarvitsee jatkuvaa vaihtelua, myös ihmissuhteissa. Ainoa keino pitää Vesimies itsellään, on antaa hänen mennä ja tulla vapaasti.

*Vesimies on sängyssä intohimoinen ja täynnä yllätyksiä. Vesimiesten viileä salaperäisyys, jopa varautuneisuus ja ujous, tekee heistä alussa seksikkäitä ja haluttavia. Vesimies haluaakin usein estottomasti kokeilla uusia juttuja ja tällöin seksi todella toimii.

Mieliala: Väsynyt
Taustalla soi: Satan Is Real

Kommentit

Vain sisäänkirjautuneet voivat lukea ja lähettää kommentteja.

Liity käyttäjäksi nyt - ja luo oma profiilisivu »