janne105

täs tää

keskiviikko 15. lokakuuta 2008 19:26

VITTU ET VIHAAN NÄIT!!!!!!!!!!!

Haha, busted! Luit tän viestin!

Sulla on tasan 25 sekuntia aikaa lisätä tää merkintä sun päiväkirjaan tai sä kuolet ens maanantaina!!!!!!!!!!!

PS. Mitkään vittu ''et kuole silloin tää pelastaa sut'' ei vittu auta!

PPS. 37 vuotta sitten kolme vuotta vanha poikavauva kuristettiin ja hänen viimeiset sanansa olivat gielo firie. Kun olet lukenut nämä sanat niin yöllä se ilmestyy peittosi alle ja kuristaa sinut jos et kopioi tätä päiväkirjaasi 15 sekuntin aikana!!!!

PPPS. Vitsi vähän repesin kun menin kauppaan ! Siel oli kaks semmost tosi kalpeelta tyttöä. Kun menin lähemmäs, ne katos ! No sanoin perään; "Idiootit!!" Illalla kun menin nukkumaan heräin yllä klo 03:24. Minun sänkyni vieressä seisoi kaksi tyttöä ja toinen niistä sanoi; "idiootti!" ja löi puukon keskelle päätäni. Pystyin kirjoittamaan tämän kirjeen koska kopioin tämän päiväkirjaani.

JOS ET KOPIOI TÄTÄ PÄIVÄKIRJAASI KAKSI TYTTÖÄ TULEVAT SINUN HUONEESEESI TÄNÄ YÖNÄ 03!!!!!!!!

Hei. Nimeni on Teddy. Olen 8v.
Minulla ei ole silmiä. Minulla on verta kasvoillani.Olen kuollut. lisää tämä päiväkirjaasi , tai sinulle tapahtuu jotain yöllä.


RIP!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPS : jos et tottele nii käy kalpaten!!



krista,

im gonna buy you a mockingbird
imma give you the world
imma buy a diamond ring for you
imma sing for you
i'll do anything for you to see you smile
and if that mockingbird don't sing and that ring dont shine
imma break that birdies neck
ill go back to the jeweler who sold it to ya
and make him eat every carat

<3<3<3

they can have my luck
now i dont need it anymore
'cause you're in my life.

Mieliala: Krapulainen
Taustalla soi: Satan Is Real

Kommentit

Vain sisäänkirjautuneet voivat lukea ja lähettää kommentteja.

Liity käyttäjäksi nyt - ja luo oma profiilisivu »