Hohhoijaa... meinaa tuo viikonloppu ruveta näkymään naamassa, ku oon vähän kalpee ja silmät koko ajan puoliks auki :D väsyttää vähän. Koulus tuli hiukka huono olo niin oli pakko tulla kotiin..
Perjantai.. voi voi... oli kyllä mukavaa :D tuli oltua hieman ehkä turhan humalassa, mutta ei voi mitään <: Sain hätistettyä porukan nukkumaan 8 aikaan aamulla. Kaikilla tytöillä tais olla yöllä/aamulla/päivällä enemmän tai vähemmän heikko olo.. Pojat halus suoraan alkoon.
Lauantaina uudelleen Katjalle ja uudet viinakset esiin. Tosin ilta ei ollu yhtä kiva ku perjantai, mut menetteli <: Porukka meni nukkumaan siinä viiden aikaan... Onneksi.
No mutta... en jaksa ruveta kertomaan mitään jänniä yksityiskohtia, sillä mulla menis varmaan aika kauan ku rupeis kaikkee kertoo :o Joo, Tia kuittaa.