Viime viikonlopusta en muista mitään(en ole koskaan ollut kännissä) mutta sen muistan että hajotin tiskikoneen ja hävitin sitä ennen kameran(hitto kun on sama pää oli sitten kesä päivä)
Elämäni alkaa turhauttaa näistä syistä!
1) kehonrakennus alkaa olee fifty sixty siinä mielessä että onko tässä mitään järkeä koska en rupee piikittää itteeni joka on nykypäivän kortit millä pärjää(IFBB) ja tää alkaa muutenkin mietityttää koska Ei mun lihakset kasva nopeasti ainakaan koska olen hitaasti kehittyvää tyyppiä joka johtuu kevytrakenteestani/hentonen heppu nääs joka johtuu siitä että jos rupian bulkkamaan niin tulloo mahan ympärille pelkästään ja mulla oli polviongelmia ja tämä shtti johtuu siitä että hissi ei mene ylhäälle asti kanssa se verottaa vähä kanssa :(. Eikä mulla on geenejä tähän lajiin eikä potentaailia ja sitten kun luen lisäää ja lisää bodauksesta niin en muista mitään :( onko tämä sen arvosta että oisikin voinut tehdä jotain muuta..
3) sit kun alottaisi uuden harrastukset pipariksihan sekin menisi koska jos mä nyt jonkun nyrkkeilyn alottaisin jonka toisinaan voisin aloittaakin niin ei tsäännsejä sehän olisi pitänyt aloittaa jo 12-v jos on halua menestyä sama douppi milteinpä kaikissa lajeissa.
2) Koulussa alkaa olla vapaa-aika(huom ei kehonrakennus) suht tylsää eli ajan tappamista. Ei mun lukaalissa ole mitään paitti vessa ja oma huone tietty mut sitä ajattelen et voisi vetää rahkaa, raejuustoa, marjoja, hedelmiä ja jne koska mulla alkaa korvista valuu jo ruisleipä(aina iltapalalla) ja se iltapala on jo 19:00 nukkumaanmeno 22:00!, ja jos en oo tietsikalla(jolla kuuluu liika aikaa) niin lepäilen vain rappia kuunnellen ja muutenkin viikonloppuna panen paljon(panohalut kovat) kädellä siis ;D.
http://www.youtube.com/watch?v=aWWP4xtxXXE (tsekkaas tää raita)